Menü
Sepetiniz

Yemek Odası Takımı

Asaf Yemek Takımı Asaf Yemek Takımı
Yeni
- 1 ad. Konsol  ve 2  ad Aynası. 1 Ad Masa ve 6 Ad Sandalyeden Oluşmaktadır.- Ürünümüz Ladin Ağacı ve Metalden Oluşmaktadır.- Sandalye Kumaşı İstenilen renk Yapılır.- Tüm Parçalar kolay Kurulum Şeklinde Demonte Gönderilir.- Nemli Bir Bezle Temizleyiniz. Direk Güneş Işığından Koruyunuz. Sıc..
18.200TL
Lines Yemek Odası Takımı Lines Yemek Odası Takımı
Yeni Kampanya
Teknik ÖzelliklerYemek OdasıTakım İçeriği1 adet masa, 4 adet  sandalye, 1 adet konsol ve aynası ( TV ünitesi ve orta sehpa fiyata dahil değildir,Opsiyoneldir)Malzeme BilgisiÖn yüzü, gövdesi ve üst yüzey 1. sınıf kalite MDFMasa FonksiyonuAçılabilirAyak ÖzelliğiAhşap malzemeBakımKumaş ve ahşap kı..
7.200TL
Milano Yemek Takımı Milano Yemek Takımı
Yeni
Patik Yemek Takımı Patik Yemek Takımı
Yeni
- 1 ad. Konsol  ve Aynası. 1 Ad Masa ve 6 Ad Sandalyeden Oluşmaktadır.- Ürünümüz Ladin Ağacı ve Metalden Oluşmaktadır.- Sandalye Kumaşı İstenilen renk Yapılır.- Tüm Parçalar kolay Kurulum Şeklinde Demonte Gönderilir.- Nemli Bir Bezle Temizleyiniz. Direk Güneş Işığından Koruyunuz. Sıcak Yüzeyler..
15.100TL
Teknik ÖzelliklerYemek OdasıTakım İçeriği1 adet masa, 6 adet  sandalye, 1 adet konsol ve aynasıMalzeme BilgisiÖn yüzü, gövdesi ve üst yüzey 1. sınıf kalite suntalamMasa FonksiyonuAçılabilirAyak ÖzelliğiAhşap malzemeBakımKumaş ve ahşap kısımları temizlemek için, kimyasal temizleyiciler kullanmad..
12.000TL
Vega Yemek Odası Takımı Vega Yemek Odası Takımı
Yeni
Teknik ÖzelliklerYemek OdasıTakım İçeriği1 adet masa, 4 adet  sandalye, 1 adet konsol ve aynası, 1 adet orta sehpa 1 adet TV ünitesiMalzeme BilgisiÖn yüzü, gövdesi ve üst yüzey 1. sınıf kalite MDF, Ayaklar ağaç.Masa FonksiyonuÇift açılabilir, Sağ uzantı çatal bıçak vs sol taraf masa uzantısı. İ..
18.000TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)