Menü
Sepetiniz

Konsol

Asaf Yemek Takımı Asaf Yemek Takımı
Yeni
- 1 ad. Konsol  ve 2  ad Aynası. 1 Ad Masa ve 6 Ad Sandalyeden Oluşmaktadır.- Ürünümüz Ladin Ağacı ve Metalden Oluşmaktadır.- Sandalye Kumaşı İstenilen renk Yapılır.- Tüm Parçalar kolay Kurulum Şeklinde Demonte Gönderilir.- Nemli Bir Bezle Temizleyiniz. Direk Güneş Işığından Koruyunuz. Sıc..
18.200TL
Dora Konsol
Yeni
Teknik ÖzelliklerKonsolTakım İçeriği1 adet konsolMalzeme BilgisiÖn çekmece Ağaç ve MDF, gövdesi ve üst yüzey 1. sınıf kalite MDF kullanılmıştır. FonksiyonuAçılabilirAyak ÖzelliğiAhşap malzemeBakım Ahşap kısımları temizlemek için, kimyasal temizleyiciler kullanmadan, nemli bir bez ile sileb..
5.500TL
Lines Konsol
Yeni
Teknik ÖzelliklerKonsolTakım İçeriği1 adet konsol ayna (ışıklı)Malzeme BilgisiÖn yüzü, gövdesi ve üst yüzey 1. sınıf kalite MDF kullanılmıştır. FonksiyonuAçılabilirAyak ÖzelliğiAhşap malzemeBakım Ahşap kısımları temizlemek için, kimyasal temizleyiciler kullanmadan, nemli bir bez ile silebi..
5.500TL
Milano Yemek Takımı Milano Yemek Takımı
Yeni
Patik Yemek Takımı Patik Yemek Takımı
Yeni
- 1 ad. Konsol  ve Aynası. 1 Ad Masa ve 6 Ad Sandalyeden Oluşmaktadır.- Ürünümüz Ladin Ağacı ve Metalden Oluşmaktadır.- Sandalye Kumaşı İstenilen renk Yapılır.- Tüm Parçalar kolay Kurulum Şeklinde Demonte Gönderilir.- Nemli Bir Bezle Temizleyiniz. Direk Güneş Işığından Koruyunuz. Sıcak Yüzeyler..
15.100TL
Vega Yemek Odası Takımı Vega Yemek Odası Takımı
Yeni
Teknik ÖzelliklerYemek OdasıTakım İçeriği1 adet masa, 4 adet  sandalye, 1 adet konsol ve aynası, 1 adet orta sehpa 1 adet TV ünitesiMalzeme BilgisiÖn yüzü, gövdesi ve üst yüzey 1. sınıf kalite MDF, Ayaklar ağaç.Masa FonksiyonuÇift açılabilir, Sağ uzantı çatal bıçak vs sol taraf masa uzantısı. İ..
18.000TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)